Daily Archives: rugpjūčio 27, 2013

Peizažo fotografavimo subtilybės

http://vimeo.com/70773383 Fotomenininkas peizažistas, fotografijos istorijos tyrinėtojas, LFS atsakingas sekretorius Stanislovas Žvirgždas paskaitoje “Peizažo fotografavimo subtilybės”, remdamasis nuotraukų pavyzdžiais, įtaigiai, aiškiai ir su humoru dėsto vieniems jau žinomus, kitiems – naujus dalykus. Paskaitoje dalyvauja fotografijos entuziestai tarptautinio seminaro “Stop Frame 2013″dalyviai.

„Man norisi parodyti, kaip atrodytų Lietuvos kraštovaizdis, jeigu nebūtų civilizacijos” – viename interviu yra pasakęs fotomenininkas Stanislovas Žvirgždas

Modernistinis portretas

http://vimeo.com/70318160  Lektorius, fotomenininkas Agimantas Aleksandravičius paskaitoje tarptautiniame seminare “Stop Frame 2013” kalba apie pirminės idėjos ir  apie improvizacijos darbo metu svarbą, bei dalinasi asmenine patirtimi kuriant portretą.

 

“Kadro” TV seminare “Stop Frame”

  Tarptautiniame seminare „Stop frame“ birželio 10-14 d. Kauno Žalgirio Jachtklube dalyvavo fotografijos ir kino entuziastai iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių (Vilniaus, Alytaus, Kruonio, Kauno, Garliavos, Elektrėnų, Lazdijų, Šiaulių, Tauragės, Jurbarko, Kėdainių, Prienų, Kaišiadorių, Ukmergės), o taip pat iš Baltarusijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos.