Monthly Archives: rugpjūčio 2013

Peizažo fotografavimo subtilybės

http://vimeo.com/70773383 Fotomenininkas peizažistas, fotografijos istorijos tyrinėtojas, LFS atsakingas sekretorius Stanislovas Žvirgždas paskaitoje “Peizažo fotografavimo subtilybės”, remdamasis nuotraukų pavyzdžiais, įtaigiai, aiškiai ir su humoru dėsto vieniems jau žinomus, kitiems – naujus dalykus. Paskaitoje dalyvauja fotografijos entuziestai tarptautinio seminaro “Stop Frame 2013″dalyviai.

„Man norisi parodyti, kaip atrodytų Lietuvos kraštovaizdis, jeigu nebūtų civilizacijos” – viename interviu yra pasakęs fotomenininkas Stanislovas Žvirgždas

Modernistinis portretas

http://vimeo.com/70318160  Lektorius, fotomenininkas Agimantas Aleksandravičius paskaitoje tarptautiniame seminare “Stop Frame 2013” kalba apie pirminės idėjos ir  apie improvizacijos darbo metu svarbą, bei dalinasi asmenine patirtimi kuriant portretą.

 

“Kadro” TV seminare “Stop Frame”

  Tarptautiniame seminare „Stop frame“ birželio 10-14 d. Kauno Žalgirio Jachtklube dalyvavo fotografijos ir kino entuziastai iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių (Vilniaus, Alytaus, Kruonio, Kauno, Garliavos, Elektrėnų, Lazdijų, Šiaulių, Tauragės, Jurbarko, Kėdainių, Prienų, Kaišiadorių, Ukmergės), o taip pat iš Baltarusijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos.

Lietuvos istorijos tarpsnis

http://vimeo.com/73128653  Siužeto autoriai primena apie Napoleono karą ir klausia: kokia jo reikšmė, kodėl turime žinoti?

1812 m. Prancūzijos vidurinės armijos perkėla per Nemuną minima kiekviename Europos, Pasaulio istoriniame leidinyje ar vadovėlyje, ir kiekviename iš jų

Sniego karalienė

http://vimeo.com/65050912 Kauno MTKC vizualinių menų studijos 13-asis spektaklis.

K.Andersano pasakos “Sniego Karalienė” pristatytas tarptautiniame moksleivių frankofoniškų teatrų festivalyje “Pirmoji uždanga 2013” ir tarptautiniame festivalyje “Pantomimes” Prancūsijoje.

Vaidybinio kino studija „Kadras“ kviečia naujus narius

įgauk bendravimo įgūdžių, atrask save tarp draugų, gauk sceninės raiškos ir oratorystės įgūdžių, įveik

Postprodukcija kine

http://vimeo.com/72630192 Režisieriaus Andriaus Paškevičiaus paskaita “Postprodukcija” respublkinėje kūrybinėje stovykloje “Donelaičio žvilgsniu” vykusioje Kauno Žalgirio Jachtklube birželio mėnesį. Režisierius pristato postprodukcijos reikšmę ir įtaką filmų kūrime.