Monthly Archives: kovo 2013

„Kas man yra laisvė?“ I-IV dalys, TV laida „Kadro diskusijos“

http://vimeo.com/62863409 Diskusijoje dalyvauja: sveikatos psichologijos katedros lektorė Giedrė Širvinskienė, visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ atstovas Karolis Stirbys, Kauno m. mokiniai ir mokytojai. Diskusijos vedėjas Klaudijus Melys

Europos kūrybiškumo diena

http://vimeo.com/62704338      2013 m. kovo 21 d. Kaunas kartu su kitais dvylika Europos miestų pirmą kartą paminėjo naują datą, inicijuotą tarptautinio kultūros ir meno projekto CreArt.

Po medžio ir paukščio sparnais

Esame laisvi, nes galime rinktis

http://vimeo.com/62680158  Laisvė – skambus ir kiekvienam svarbus žodis. Laisvi asmeniškai, laisvi kaip tauta ir valstybė. Mes užduodame sau du vienas kitą papildančius klausimus: ar tikrovė laisva? Ar laisvė tikrai yra? Laisvė – tokia sąvoka, kurios negalima apčiuopti. Juk kai kurie dalykai mums tapo tokie savaime suprantami, jog neįsivaizduojame, kad kadaise jų Lietuvoje nebuvo arba jie buvo uždrausti. Laisvės samprata neatsiejama nuo to, kas mes esam ir ko mes siekiam. Būti laisvu – reiškia mokėti valdyti savo gyvenimą, suvokti pečius užgulusią atsakomybę bei ją priimti.

Fotomenininko Romualdo Požerskio paroda ir albumo „Mažasis Alfonsas“ pristatymas

http://vimeo.com/62165781 Fotomenininkas Romualdas Požerskis išleido fotografijų albumą „Mažasis Alfonsas“ ir Kauno fotografijos galerijoje surengė parodą tuo pačiu pavadinimu. Mažojo Alfonso istorijos ciklą sudaro ir režisuoti, ir dokumentiniai kadrai, tačiau visi jie tarpusavyje susipina  dokumentikos ir meninėmis linijomis.
Per vieną mažą žmogeliuką galima papasakoti visą istoriją. Juk žmogaus siela – neišmatuojama“, – sako fotomenininkas Romualdas Požerskis.

„Paskutinieji LDK piliečiai” – paroda ir knygos pristatymas

http://vimeo.com/62149071 Kauno miesto muziejuje, Valančiaus gatvėje – fotografo Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų parodos „Paskutinieji LDK piliečiai” atidarymas bei to paties pavadinimo naujausios jo knygos pristatymas. Parodoje pristatyta dalis Algimanto Aleksandravičiaus fotografijos lakštuose įvaizdintų Adomo Mickevičiaus ir Česlovo Milošo Lietuvoje ir Lenkijoje bei kitur paliktų ženklų. Reportaže akimirkos iš parodos atidarymo.

Perspėkite artimuosius

http://vimeo.com/61345758   Policijos pareigūnai pataria:

–         jeigu Jums skambina nepažįstami asmenys ir prašo perduoti pinigus, neva reikalingus į bėdą patekusiam Jūsų artimam giminaičiui,  neskubėkite tikėti skambinusiojo istorija ir nevykdykite jo prašymų;

–         patys paskambinkite artimiesiems, „patekusiems į bėdą“ ir išsiaiškinkite realią padėtį;

–         neduokite pinigų nepažįstamam žmogui (sukčiai dažniausiai ieško tarpininkų);