Monthly Archives: kovo 2012

Kadro TV – savaitė be patyčių

http://vimeo.com/39618426 Turbūt retas iš mūsų galėtų pasigirti gyvenime nesusidūręs su patyčiomis. Tik vaidmuo kiekvienam gali tekti skirtingas: kai kam – tik stebėti, o kai kam ir dalyvauti „auklėjant“ kitokį nei MES ar gyvenantį kitaip nei VISI.
(paruošė Studija Kadras TV laidų kūrėjai)

Kadro TV – Gyvybės medis

http://vimeo.com/38919608 „Puoselėti meilę Žemei, gamtai, ugdyti mokinių kūrybiškumą ir skatinti iniciatyvas saviraiškai“ – skelbia lankstymo ir kompozicijos kūrimo konkurso ‚Gyvybės medis“ nuostatai, kurį organizavo Kauno moksleivių techninės kūrybos centras. ( TV laidų kūrėjų studijos nariai)

Kadro TV – Nerk į teatrą

http://vimeo.com/38905721 Galimybė pamatyti teatrą iš kitos – užkulisinės pusės – nesumažina teatro paslaptingumo. Kuo daugiau paslapčių jame atskleidi, tuo daugiau jų dar sužinai esant. Kauno valstybinis dramos teatras jau ruošiasi antram festivalio ‚Nerk į teatrą“ sezonui.

Kadro TV – Lietuvos vėliavos spalvų gėlė

http://vimeo.com/38835938 Daugiau nei tūkstantis Kauno moksleivių Vienybės aikštėje sukūrė „gyvą“ Lietuvos vėliavos spalvų gėlę. Kauno miesto mokinių tarybos jau antrus metus rengiamoje pilietinėje akcijoje “Laisvė gyva” dalyvavo 46 mokyklos. (Redaktorė Debora Gvazdikaitė)

PIRMASIS LIETUVOS FOTOGRAFIJOS AUKCIONAS

kovo 23 d. (penktadienį) 18 val. galerijoje “Kunstkamera” (Ligoninės g. 4, Vilnius) įvyks XXII
Vilniaus aukcionas. Aukcionui teikiamus kūrinius galima apžiūrėti aukciono ekspozicijoje, kuri
veiks galerijoje “Kunstkamera” kovo 14-22 d..

Konkursas: “Kino olimpas”

“Kino olimpas” startavo!
Organizatoriai filmukų laukia iki balandžio 13 dienos.

Kadro TV – Kodėl aš myliu Lietuvą

http://vimeo.com/38023708  Kas mes būtume be Sausio 13-sios, vasario 16-sios, kovo 11-osios, liepos 6-osios……………. Beveidė minia, klajojanti supermarketų dykvietėm, išplėstais vyzdžiais, reginčiais vien savojo ego sukurtus miražus.
Tėvynės meilė nereiškia bandymo įrodyti, kad tavo šalis geriausia ar gražiausia, bet veikiau sugebėjimas priimti ir mylėti ją tokią, kokia ji yra iš tiesų. (Paruošė Debora Gvazdikaitė)